216 386 47 39

Demirdöküm Kombi Servisi - 0216 386 47 39

 Demirdöküm Kombi Servisi ile ilgili görsel sonucu

 Kombi Bakımı Ne Sıklıkta Yapılmalı?  0216 386 47 39

 

 Son 50 yıl içerisinde kullanım alanı ve önemi gittikçe artan doğalgaz günümüzde sanayide ve evlerde çok yoğun olarak kullanılmaktadır. Enerji aktarımı anlaşması imzalanarak Rusya’dan doğalgaz alımına başlanması 1984 yılında olmuştur. Bu tarihten sonra hayatımıza hızla giren doğalgaz evlerimizde bulunan kombiler ile de günlük hayatımız da bir parçası haline geldi.

Evlerimizde ihtiyaç duyduğumuz sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılanmasında kullandığımız kombiler içerisinde bulunan bakır borulardan geçirilen suyun eşanjör vasıtasıyla ısıtılması prensibine göre çalışır.

 Ana gövde imalatında DKP saçlar ve galvanizli çelik kullanılan kombilerin metal aksamında da bakır, alüminyum malzemelerde yer almaktadır. Ayrıca kontrol ve kumanda işlerini gerçekleştiren elektronik modüller, pompa, eşanjör ve brülör gibi ana bileşenleri de bulunmaktadır. Güvenliğin son derece önemli bir unsur olduğu kombilerde çok sayıda da sensör kullanımı olmaktadır.

Kombilerin hayatımıza girmesi beraberinde birçok kolaylığı da getirdi. Evimizi ne zaman, ne kadar ısıtacağımıza karar verme artık tamamen kendi isteklerimize bağlı. Böylelikle ısıtma için ayıracağımız bütçeyi belirleme de daha kontrollü duruma geldi. Sıcak su ihtiyaçları için ikinci bir cihaz kullanım zorunluluğu da ortadan kalkmış oldu. Ayrıca kullanım kolaylığının getirdiği konfor yaşam kalitemizin yükselmesine katkı sağladı.

 Sanayi Bakanlığı kombiler için 15 yıl ömür belirlemiştir. Belirtilen sürenin geçerli olması için doğaldır ki kombinin belirlenen periyodik bakımları yaptırılmalı ve işletme kurallarına mutlak suretle uyulmalıdır. Kullanımı evlerde bulunan diğer elektronik cihazlardan daha zor olmayan kombiler kullanılırken kılavuzlarından belirtilen emniyet şartlarına uyulması şarttır. Günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası durumuna gelen kombiler hakkında sorulan birkaç önemli soru ve yanıtları aşağıda ki gibidir.

Demirdöküm Kombi Servisi ile ilgili görsel sonucu

Siz De Kış Bastırmadan Kombi Bakımınızı Yaptırın Sıcak ve Sorunsuz Bir Kış Geçirin

 Kış aylarının yaklaşması ile alan ısıtmalarında kullanılacak cihazların bakım ve onarımları tamamlanmalıdır. Öyle ki havaların aniden soğuması ihtimaline karşı hazırlıklı ve eksiksiz bir kış yaşayabilelim. Doğalgazlı ısıtma sistemlerinin bireysel kullanımda en çok tercih edilen cihazları kombiler de bu bakımlardan geçirilmelidir. Fabrika üretimlerinde bakım sürelerinin 2 yılı geçirilmemesi tavsiye edilen kombiler, kış ayları gelmeden kontrol edilmeli ve bakımları tamamlanmalıdır.

Bu bakımların yapılması, uzman kişiler tarafından ve yetkili servis olanakları ile sağlanmalıdır. Kişilerin kendilerinin yapmaya çalıştıkları bakımlar kombilerin garanti dışı kalmasına neden olmakta ve bunun yanında yanlış yapılan bir uygulama sonrası çok büyük zararlara yol açılabilmektedir.

 Bu türlü zararlardan korunarak sorunsuz ve eksiksiz bir bakım için yetkili servislerden randevu istenmelidir. İstanbul Ataşehir bölgesinde hizmet veren Demirdöküm Kombi Servisi en kısa zaman zarfında bakımlarınızı eksiksiz ve uygun maliyetler ile gerçekleştirir. Böylece riske girmeden sıcak ve sorunsuz bir kış yaşamanın yolu açılmış olur.

 

Demirdöküm Kombi Servisi ile ilgili görsel sonucu

 Kombinizi Emin Ellere Bırakın - 0216 386 47 39

Artık doğalgaz kullanımı çok artmış durumda ve nerede ise kömür ve benzeri şekilde ısınma artık çok azdır. Doğalgaz sadece ısınma için değil, mutfakta da banyoda da sıcak su için de kullanıldığı için artık insan hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Doğalgaz kullanımı için gerekli olan kombi önemlidir. Doğalgaz özellik ile ısınma için çok önem taşımakta olduğu için, doğalgaz kullanmak için kullanılan kombinin iyi bir kombi olması önem taşır. Kullanılan kombinin iyi olması yeterli değildir. Kullanılan kombinin periyodik olarak bakımın yapılması gerekir. Herhangi bir arıza durumunda da arızanın hemen giderilmesi gerekir.

  Kombinin arızalanması ya da bakımının yapılması için işini bilmeyen acemi kişilere bırakılması durumun da o zaman sonuç iyi olacağına daha da kötü olacaktır. Bu tür durumları yaşamamak için eviniz de bir çok işinizi yapmak için kullandığınız doğalgazı kullanmak için tercih ettiğiniz kombiniz arıza verdiğin de ya da bakımı yapılması gerektiğin de bunun için güvenilir bir kombi servisini arayarak uzman kişilerin kombinizin bakımını ve tamirini yapmasını sağlayın. Bu tür durumlar için arayabileceğiniz en iyi kombi servislerinden birisi olan Demirdöküm kombi servisi size en iyi hizmeti en kısa sürede sağlayacaktır.

Demirdöküm kombi servisi uzun yıllardan beri bu sektörde var olan uzman personelden oluşan bir firmadır. Kombi ile ilgili yaşadığınız her türlü sorununuz da Demirdöküm kombi servisini aradığınız zaman yetkili personel en kısa süre için de adresinize gelerek kombinize gerekli olan tamiri yapacaktır. Bunların dışında kullanılan kombilerin periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Düzenli bakımı yapılan kombiler daha randımanlı çalışacak ve daha uzun ömürlü olacaktır. Fakat kombinin bakımın da iyi bir şekil de yapılması gerekmektedir. Aynı şekilde kullanmak da olan kombinizin periyodik olarak bakımını yaptırmak için de Demirdöküm Kombi servisini aramanız halinde kombinizin bakımı en iyi şekilde yapılacak ve kombinizin en yüksek performans ile çalışması sağlanacaktır. Ayrıca bu şekilde kombinizin ömrü de uzun olacaktır.

 Kombiniz de olan her türlü arıza için, kullanmakta olduğunuz kombinin düzenli olarak bakımını yaptırmak için Demirdöküm Kombi servisini arayın. En kısa zaman da adresinize ekip gelsin ve kombiniz ile ilgili olan sorun da hemen çözülsün.

 Doğalgaz kullanımı ile ilgili olarak çok önemli olan kombiler ile ilgili bakım ve arızaları şansa bırakmayın. Acemi ve tecrübesiz kişileri kombinizi tamire çağırmanız demek kombinizi şansa bırakmak demek olur. Doğalgaz özellik ile evler de çok yönlü olarak kullanıldığı için bu kadar çok kullanılan doğalgazı kullanmak için gerekli olan kombiler için konusunda en iyi olan kişiler ile çalışmak gerekir. Bu tür durumlar için sonradan sıkıntı yaşamamak için en başta işinizi riske atmayın ve en iyi yetkili servisi arayın. Yani alanında en iyi servis olan, size en iyi hizmeti verecek servis olan Demirdöküm kombi servisini arayın ve en kısa süre içinde kombinizde ki sorundan kurtulun.

 Demirdöküm kombi servisi şuan günlük yaşantımız da en çok kullandığımız doğalgaz kullanımı için gerekli olan kombileri kullanırken gönül rahatlığı ile kullanmamızı sağlar. Tüm kadrosu işini bilen uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan, müşterilerine en kısa süre için de en iyi ve en kaliteli hizmeti Demirdöküm  kombi servisi ile çalışın. İşinizi riske atmayın. Sonradan bir problem yaşamamak için baştan önlem alın ve en iyi kombi servisini arayın. Doğalgazın rahatlığını böylece kesintisiz bir şekilde yaşama imkanından yoksun kalmayın.

 

 

 

Etiket Listesi

Demirdöküm Kombi Servisi - 0216 386 47 39 - Kombi Servisi - Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi - Maltepe Demirdöküm Kombi Servisi - Kartal Demirdöküm Kombi Servisi - Pendik Demirdöküm Kombi Servisi - Kurtköy Demirdöküm Kombi Servisi - Tuzla Demirdöküm Kombi Servisi - Kadıköy Demirdöküm Kombi Servisi - Feneryolu Demirdöküm Kombi Servisi - Acıbagdem Demirdöküm Kombi Servisi - Göstepe Kombi Servisi - Erenköy Demirdöküm Kombi Servisi - Suadiye Demirdöküm Kombi Servisi - Baymak Demirdöküm Kombi Servisi - Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi - Çekmeköy Demirdöküm Kombi Servisi -

Servis 216 - Kalite Güvencesi

Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Bireyler son zamanlarda hem konutlarda hem de iş yerlerinde doğalgaz
Tepeören Buderus Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Siz De Kış Bastırmadan Kombi Bakımınızı Yaptırın Sıcak ve Sorunsuz
Dragos Buderus Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombinizi Emin Ellere Bırakın - 0216 386 47 39 -
Fikirtepe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan eşyalardan en ufak bir
Tepeüstü Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan eşyalardan en ufak bir
Çayırova Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan eşyalardan en ufak bir
İdaltepe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan eşyalardan en ufak bir
İçerenköy Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan eşyalardan en ufak bir
Fenerbahçe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan eşyalardan en ufak bir
Küçükyalı Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan eşyalardan en ufak bir

Haber / Duyuru Panosu

Fenerkalamış caddesi Klima Servisi - 0216 305 07 03
FenerkalamışcaddesiKlima Servisi siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetlerinde Arçelik ,Lg,
Cemiltopuzlu caddesi Klima Servisi - 0216 305 07 03
CemiltopuzlucaddesiKlima Servisi siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetlerinde Arçelik ,Lg,
İstasyon caddesi Klima Servisi - 0216 305 07 03
İstasyoncaddesiKlima Servisi siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetlerinde Arçelik ,Lg,
Etemefendi caddesi Klima Servisi - 0216 305 07 03
EtemefendicaddesiKlima Servisi siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetlerinde Arçelik ,Lg,
Ayşeçavuş caddesi Klima Servisi - 0216 305 07 03
Ayşeçavuş caddesiKlima Servisi siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetlerinde Arçelik
Cumhurriyet caddesi Klima Servisi - 0216 305 07 03
CumhurriyetcaddesiKlima Servisi siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetlerinde Arçelik ,Lg,
Feyzullah caddesi Klima Servisi - 0216 305 07 03
Feyzullah caddesiKlima Servisi siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetlerinde Arçelik
Üsküdar caddesi Klima Servisi - 0216 305 07 03
ÜsküdarcaddesiKlima Servisi siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetlerinde Arçelik ,Lg,

Online Servis Formu


Ad Soyad

Telefon

Email

MesajServis Noktalarımız

ÖNERİ VE ŞİKAYET

Servis216

Sunduğumuz Hizmetlerle ilgili öneri veya şikayetlerinizi 0216 386 47 39 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya İletişim Formu'na yazarak  bize iletebilirsiniz.

ADRES MERKEZ

Adres: Erenköy Mah. Telli Kavak Sok. Beyaz Saray Apt. No:10 Dükkan 5 Kadıköy / İSTANBUL
Kroki için tıklayınız

EĞİTİMLİ TEKNİK KADRO

Servis216 Servis ekibimizde bulunan tüm personelimiz, firmamız tarafından belirli dönemlerde eğitime tabi tutularak, güvenlik ve kalite standartlarını güncel bir şekilde takip eder.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Verdiğimiz hizmet kalitesinin en önemli ayağını müşteri memuniyeti oluşturmaktadır. Personelimiz bu bilinçle hizmet sunmaktadır.