216 386 47 39

Kartal Kombi Servisi - 0216 386 47 39

kartal kombi servisi ile ilgili görsel sonucu
 
Kartal Kombi Servisi - 0216 386 47 39 Kartal Kombi servis ısıtma ihtiyaçlarımızı ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılamak için günümüz koşullarında, hermetik, yoğuşmalı, havalandırmalı kombi kazanlar, duvar tipi kazanlar, zemin tipi kazanlar ve brülör gibi doğalgaz cihazları, garanti tamamlandıktan sonra bakım ve arıza hizmeti sağlamak için evlerimizde veya ofislerimizde kullanılmaktadır.Bu işlemin sonrasında, monte edilen kombi cihazı çalıştırılarak tekrar ve özenle bir kontrolden daha geçirildikten sonra sizlere takdim edilmektedir.
 
Kartal Kombi Tamir Servisi
 
İşlem başından sonuna kadar çok ciddi bir hassasiyet, yüksek konsantrasyon içerisinde gerçekleşmektedir. Bu kaliteli ve teknik müdahale sonrası huzur ve güven içerisinde yıllarca ve sorunsuz kullanabileceğiniz bir kombi cihaz ile karşı karşıya kalmaktasınız. Tüm bakım, onarım ve parça değişimleri, cihazın kendi orijinal parçası ile değiştirilmekte ve olası uyumsuzluk ve arızalanmalarında önüne geçilmiş olmaktadır. Doğru teşhis ama yanlış ya da kalitesiz yedek parçanın monte edilmiş olması, hiç müdahale edilmemiş olmasından çok daha iyidir. 

 
Kartal Bosch Kombi Servisi 
 
Teknik servis personelimiz, kendi branş eğitimini tamamlamış ve en az altı yıldır firmamızda hizmet veren teknisyenlerden oluşmaktadır. Kartal Kombi servisi, Kombi ve teknik servis müdahalenizin periyodik bakımını gerektiren arıza durumunda müşterilerimize ulaşmak için 7/24 hizmet vermektedir.. Yanlış cihaz seçimleri ve uygun yapılmayan montajlar bir çok probleme neden olmakta, kullanıcıların beklentilerini karşılayamamakta ve hatta ölümcül kazaların oluşmasına neden olmaktadır.
 
Kartal Kombi Bakım Servisi
 
Bu yüzden satıcı ve montaj yapan firmaların uluslararası standartlara uygun kurallardan kesinlikle taviz vermemeleri gerekmektedir. Kartal Kombi Servisleri olarak, bu standartlar en iyi şekilde uygulayan, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini karşılamayı kendine ilke edinmiş kurum olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülke genelinde bir çok bayisi bulunan bu kurum, kombi kullanıcıların ihtiyacı olduğunda her türlü arıza, bakım ve onarım, montaj çalışmalarını titizlikle gerçekleştirmektedir
 
Kartal Arçelik Kombi Servisi 
 
Kartal Kombi Kombi servis kombi tamir ve bakım hizmeti olarak. Tüm kombi arıza çalışmalarında güvenilir bir ustaya ihtiyacınız varsa, bizi seçebilirsiniz. Tüm kombi kombi bulunduğunuz yere gelmek için bakım ve arıza gecikir. Sizi soğuk kış günleri için hazırlıyoruz. Her müşteriye aynı hassasiyetle çalışıyoruz ve mutlu müşteriler yaratıyoruz. Kombinizi düşünmeden bize emanet edebilirsiniz.  
 
Kartal Kombi Teknik  Servisi
 
Kombilerimizi seçerken dikkat etmemiz gereken ilk şey kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre yeterince ısıtacak olan cihazı tercih etmek olmalıdır. Kullanmayı düşündüğümüz markanın yetkili servisi döşeme yapmadan önce gelip keşif yapacaktır, uygun olan boyutu bildirecektir. Bir kombinin ortalama ömrünün 15 yıl olduğu bilindiğinden seçim yaparken dikkat etmemiz gereken bir diğer husus ise herhangi bir arıza ile karşılaştığımızda yedek parçası kolay bulunan bir kombi tercih etmektir. 
 
Kartal Demirdöküm Kombi Servisi 
 
Tüm cihazlar, işletim sistemlerinde, dahili Haznelerinde veya harici görünümlerinde zaman içinde hatalar sağlar.Bu olay her cihaz için normaldir. Bununla birlikte, bu özellikle çok yoğun olarak kullanılan kombi Kazanlarda biraz yaygındır.Kartal Kombi Teknik Servisi olarak, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışını hedefleyen ve kendi bünyesinde oluşturulan gezici teknik servis ağı ile nihai tüketicilere verilen hizmetin en kaliteli ve en hızlı hizmet olması için çalışılmaktadır.Kartal Kombi Servisi olarak en kısa sürede ve en iyi çözümlerle hizmet sunulması amaçlanmaktadır. Hizmetlerimizi daha yakından görebilmek ve satış sonrası desteğin içeriğini öğrenmek için internet sitemizi ziyaret etmeniz bizim için yeterli bir referans olacaktır. 
 
Kartal Ferroli Kombi Servisi
 
Zamanla, kombi yanma odasındaki toz ve kurum kalıntıları cihazı çalışamaz hale getirir ve bakım gerektirmeyen cihaz sık sık arızalanmaya başlar. Kombi cihazların böyle bir özelliği vardır; dışarıdan aldığı havayı emer ve tekrar havaya uçurur. Bu işlem sürekli olarak aktive edilir, bu nedenle toz ve kirlenme oluşur.Kombiniz yaz konumuna ayarlı ise sadece sıcak su ihtiyacını karşılamak üzere ayarlanmış demektir. Yani hiçbir suretle kalorifer peteklerini ısıtmakta kullanılan suyu ısıtmaz. Kış konumunda ise kalorifer suyunu da ısıtır. 
 
Kartal Baymak Kombi Servisi 
 

Kombi bakım ve onarım çok yüksektir. Cihazın ömrü uzar ve ilk gün olduğu gibi performansta çalışmasını sağlar. Düzenli olarak tutulan yüksek faturaları düzenli kazan işleri yapmaz. İşte dikkate alınması gereken iyi bir usta ile çalışmaktır. Kartal Kombi servisi bu anlamda doğru seçimdir. Yetkili olmayan bir usta ile çalışırken, hem hayatınızı hem de mülkünüzü riske atarsınız. Kartal kombi servisi tarafından kombilerin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bu bakımlar esnasında kombilerin su sızdırmadığı itinalı bir şekilde kontrol edilir. Ayrıca kombinin tamamı kirlilik bakımından incelenir. Emniyet kontrolü düzenli bir şekilde yerine getirilir. Kombinin ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu kontrol edilir. Bacalı kombilerde baca çekişleri ve baca sensörü fonksiyonu test edilir. 

 

Kartal Viessmann Kombi Servisi 
 
Yanma odası, cihazın gücünü artırmak için kirden tozdan temizlenir. Isıtma hattındaki filtreler çıkarılır ve temizlenir. Genleşme tankı tankı tankı kontrol edilirse, hava tamamlanır. Daha hafif ayarların düzgün çalıştığından emin olun. Su basıncı ve ısı ayarı kontrol edilir. Gerekirse gaz kaçağı ve su kaçağı kontrolü yapılır, borularda değişiklik yapılır.Kombilerinize Periyodik Bakım Programı sunarak pahalı kesintilerini en aza indirmek için yardımcı olacak ve huzur içinde kalmanızı sağlayacağız. Bu bakım programı size paradan tasarruf ederken optimum çalışma koşulunda kombilerinizi korumaya yardımcı olur. Yapılan hizmetler uzun vadede makine ömrü, işçilik ve indirim, ücretsiz takip, sistem güvenilirliği, elektrik kesintilerine karşı önlem, iyi yedek parça kullanımı gibi avantajlar sunmaktadır. Periyodik bakım programı içerisinde işlevsellik kontrolleri, güvenlik kontrolleri gibi teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen düzeltmeler mevcuttur.
 
Kartal Protherm Kombi Servisi 
 
Sevgili mahalle sakinleri kartal kombi kombi servisi ve tamirhanesi firmamız tarafından, kombi kazanının bir yıl boyunca yazılması halinde tamir ve parça değişimi garantisi veriyoruz. Tereddüt etmeden aklınıza takılan herhangi bir sorun veya sorununuz varsa Kartal Kombi kombi servisi bize kısa sürede telefon görüşmesi yaparak adresinize gelerek arıza teşhisi için belirttiğiniz kombi tamirinin kabulü dahilinde size verilir.Kartal kombi servisi bir çok bölgede aktif olarak görev yapmaktadır. Tüm kombilerin bakım, onarım ve tadilat işlemlerinden uzman ekip ve kadrosu ile hizmet verilmektedir. Kombilerdeki en önemli özellik kombilerin güvenli bir şekilde kullanılmasıdır. Onun için kombilerin bakım onarım ve tadilat işlerinde güvenli ellere teslim edilmesi zaruri bir durum olmaktadır.
 
 
 kartal kombi servisi ile ilgili görsel sonucu 
Bize Ulaşın Kartal Kombi Servisi - 0216 386 47 39
 

Etiket Listesi

Kartal Kombi Servisi - 0216 386 47 39 - Kartal Kombi Tamir Servisi - Kartal Kombi Teknik Servisi - Kartal Kombi Bakım Servisi - Kartal Bosch Kombi Servisi - Kartal Arçelik Kombi Servisi - Kartal Demirdöküm Kombi Servisi - Kartal Ferroli Kombi Servisi - Kartal Baymak Kombi Servisi - Kartal Viessmann Kombi Servisi - Kartal Protherm Kombi Servisi

Servis 216 - Kalite Güvencesi

Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombi Bakım Servisi - Kombi Tamir Servisi - İmmergas Kombi
Tepeören Buderus Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Siz De Kış Bastırmadan Kombi Bakımınızı Yaptırın Sıcak ve Sorunsuz
Dragos Buderus Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombinizi Emin Ellere Bırakın - 0216 386 47 39 -
Fikirtepe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Fikirtepe Bosch Klima Servisi Bosch marka, örneğin [buzdolabı,cam çanak,kombi kazan,
Tepeüstü Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Tepeüstü Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
Çayırova Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Çayırova Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
İdaltepe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
İdaltepe Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
İçerenköy Bosch Servisi - 0216 386 47 39
İçerenköy Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
Fenerbahçe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Fenerbahçe Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
Küçükyalı Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Küçükyalı Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan

Haber / Duyuru Panosu

Ümraniye Arçelik Beyaz Eşya Servisi - 0216 386 47 39
. Ümraniye Arçelik Beyaz Eşya Servisi -
Kombi arıza kodları - 0216 386 47 39
Ariston Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları Ariston Kombi 101 hata
Maltepe kombi servisi - 0216 386 47 39
Maltepe kombi servisi - 0216 386 47 39 Kombi bakım,
Kadıköy Kombi Servisi - 0216 355 27 85
Kadıköy ve mahhallelerine 7/24 servis hizmeti sunuyoruz,yapılan şcilik ve degişen
Ariston Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Ariston Kombi Servisi - 0216 386 47 39 Evimiz
Buderus Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombinizi Güvenli Ellerde Bırakın - 0216 386 47 39
Baymak Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Profesyonel bakım ve onarım Kombi servisi - 0216 386 47
Bosch Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombi kazan, ev, vb.) ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayan

Online Servis Formu


Ad Soyad

Telefon

Email

MesajServis Noktalarımız

ÖNERİ VE ŞİKAYET

Servis216

Sunduğumuz Hizmetlerle ilgili öneri veya şikayetlerinizi 0216 386 47 39 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya İletişim Formu'na yazarak  bize iletebilirsiniz.

ADRES MERKEZ

Adres: Erenköy Mah. Telli Kavak Sok. Beyaz Saray Apt. No:10 Dükkan 5 Kadıköy / İSTANBUL
Kroki için tıklayınız

EĞİTİMLİ TEKNİK KADRO

Servis216 Servis ekibimizde bulunan tüm personelimiz, firmamız tarafından belirli dönemlerde eğitime tabi tutularak, güvenlik ve kalite standartlarını güncel bir şekilde takip eder.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Verdiğimiz hizmet kalitesinin en önemli ayağını müşteri memuniyeti oluşturmaktadır. Personelimiz bu bilinçle hizmet sunmaktadır.