216 386 47 39

Vaillant Kombi Servisi - 0216 386 47 39

 vaillant kombi servisi ile ilgili görsel sonucu

Vaillant Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Kombi Servisi -  Ümraniye Vaillant Kombi Servisi - Maltepe Vaillant Kombi Servisi - Kartal Vaillant Kombi Servisi - Pendik Vaillant Kombi Servisi -  Kurtköy Vaillant Kombi Servisi - Tuzla Vaillant Kombi Servisi -  Kadıköy Vaillant Kombi Servisi - Feneryolu Vaillant Kombi Servisi - Acıbagdem Vaillant Kombi Servisi - Göstepe Kombi Servisi - Erenköy Vaillant Kombi Servisi - Suadiye Vaillant Kombi Servisi - Vaillant Kombi Servisi - Ümraniye Vaillant Kombi Servisi - Çekmeköy Vaillant Kombi Servisi - 

Doğalgaz artık günümüzde en büyük ısı enerji kaynağı haline gelmiştir. Eski kömür sobaları, elektrikli ve tüplü ısıtıcılar yerini doğalgaza bırakmıştır. Ülkemizde de çok yaygın bir şekilde doğalgaz kullanımı mevcuttur. Peki doğalgazın bir evde kullanımı nasıl olur, ne şekilde olur ve bu enerji kaynağının evimize nasıl dağıtımı nasıl yapılır. Kombiler sayesinde bu son derece kıymetli enerji kaynağını, evimizde işyerlerimizde ve daha bir çok meskende kullanmaktayız. Kombiler, doğalgaz enerji kaynağının, kalorifer peteklerine, kullandığımız ocağa ve musluklarımıza sıcak su olarak dağıtımını sağlayan günümüzde en yaygın kullandığımız araçtır. Kombiler yanma için gerekli havayı içindeki fan kiti ile atmosferden alıp yanma sonucunda oluşan atık gazı sistemli bir şekilde atmosfere atmaktadır. Yanma sırasında ortamdaki hava kullanılmayacağı için ayrıca bir havalandırmaya gerek yoktur. Hernetik Kombiler ise, bacası uygun olmayan binalarda kullanılmaya uygundur ve bu tür binalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 Vaillant Kombi Tamir Servisi

 Kombi kullanmaktaki en büyük avantaj, kullananların aramış olduğu konfor koşullarını bağımsız olarak temin edebilmesidir. Ancak kombilerine en önemli dezavantajı ise ilk yapımında, çok daireli apartmanlardaki merkezi ısıtma sistemlerine nazaran daha maliyetli olmasıdır. Türkiye'de ısıtma sektörü, doğalgazın ülkemize gelmesiyle birlikte kombiyle tanışmış ve 1989 yılından sonra kombi kullanımı yaygınlaşmıştır. Yanlış cihaz seçimleri ve uygun yapılmayan montajlar bir çok probleme neden olmakta, kullanıcıların beklentilerini karşılayamamakta ve hatta ölümcül kazaların oluşmasına neden olmaktadır.

Vaillant Kombi Bakım Servisi

Bu yüzden satıcı ve montaj yapan firmaların uluslararası standartlara uygun kurallardan kesinlikle taviz vermemeleri gerekmektedir. Vaillant Kombi Servisleri olarak, bu standartlar en iyi şekilde uygulayan, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini karşılamayı kendine ilke edinmiş kurum olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülke genelinde bir çok bayisi bulunan bu kurum, kombi kullanıcıların ihtiyacı olduğunda her türlü arıza, bakım ve onarım, montaj çalışmalarını titizlikle gerçekleştirmektedir. Kombi kullanımı, temin edilmesi, bakım ve onarım işlemleri için Vaillant Kombi Servisleriyle ilgili internet üzerinden araştırma yapabilir ve gerekli bilgilere ulaşılabilir. Tarihi yüzyıl öncesine dayanan Vaillant, kombide hep ilkleri ve buluşları ile öne çıkmış, ısıtma ve soğutma sistemleri ile sektöründeki tüketici kalite ödülüne sahip olma özelliğiyle öncü olmuştur.

 Kombi Servisi Vaillant 

 Vaillant servislerinin kalitesi Avrupa'nın bile önüne geçmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş, bu kurumun çağrı merkezleri de en iyi çağrı merkezi ödülünün sahibidir. Vaillant Kombi Servisi, hizmet kalitesini müşterilerinin memnuniyetiyle ispatlamış ve bu konudaki hassasiyete her zaman sadık kalmıştır. Müşteri sorunlarının çözümünü, müşterilerinin isteği doğrultusunda bulmakta ve müşteri güvenine son derece önem vermektedir. Vaillant kombi servisleri, teknik ekipman ve eleman olarak gerekli yeterliliğe sahip, oluşabilecek her türlü sorunu çözmede yeterli donanıma sahiptirler. Oluşan sorunlara, yerinde çözümler bulmak için en uygun ödeme ve çalışma koşullarını sağlamaktadır. Uluslararası standartlara uygun şekilde çalışarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemektedir. Sunulan hizmetler; Kombi bakımı ve tamiri, kombi arıza sorunları ve çözümleri, kombi temizliği hizmetlerini en iyi şekilde müşterilerine sunmaktadır. Evlerinizde, kombi cihazlarınızın teknik servis işlemleri, bu konuda uzmanlaşmış  teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

   Evinizde kombi keyfini doyasıya yaşamak, kombinin rahatlığından uzun yıllar yaşamak istiyorsanız, Vaillant kombi servislerinin sizlere sunacağı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kombinizin düzenli bakımını yaptırabilir, hem kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlayabilir, hem de kombi kullanmanın keyfinin tadına uzun yıllar varabilirsiniz. Vaillant kombi servisleri sayesinde kaliteli hizmeti uygun fiyata bulmanız mümkün, kombinizin ömrü uzun, sizin memnuniyetiniz daim olsun.

Evinizin Sıcak Üyesi Vaillant Kombi Servisi

Tüm ısıtma cihazları için verimli kazan çalışması ve güvenli bir çalışma sistemi ile düzenli bakıma almak istediğiniz Kombiler için hizmet veriyoruz. Nitelikli hizmet ve deneyimli servis teknisyenleri, servis mühendisleri tarafından kombileriniz yapılmaktadır. Kazan servis sağlayıcılarınız ve kombiniz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz. Tüm işlerimiz yetkili bir teknisyen tarafından zamandan tasarruf ederek kombinizde çok hiç ayrı kalmadan kesintiye uğramadan onarım işlemi yapılmaktadır. Servis mühendisimiz tarafından ise hizmet sırasında kombiniz üzerinde bir dizi test işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tipik bir servis işlemi ortalama bir saat zaman almaktadır. Kombinizin özelliklerine ve sorun durumlarına göre bu süre değişebilmektedir. Bu süre sonunda Kombinizi size güvenli ve verimli bir şekilde faaliyet gösterirken teslim edeceğiz.

Nasıl Yapılır?

 Kombiniz için bir dizi kontrol listesi hazırlanır. Bu kontrol listesinde yer alan maddeler tek tek kombiniz üzerinde incelenir. Hangi yerlerde ve hangi durumlarda sorun olduğu tespit edilir ve önem derecesine göre en önemlisinden başlanarak onarım işlemlerine başlanır. Profesyonel bir servis hizmeti veren firmamız bir yıllık kombi güvenlik kontrolü ve kazan servisinin düzgün çalışmasını garanti etmektedir. Tüm kombiler üreticileri tarafından tasarlanan şartnamelere göre çalışır ve belli bir kullanımdan sonra mutlaka bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu noktada size lazım gelen her türlü hizmeti ve yardımı vermekteyiz. Düzenli bakım son derece önemlidir. Çünkü kombi ömrünü uzatmak ve olası risklerin önüne geçmek gerekir. Riskleri azaltmak için gerekli bütün çalışmalar yapılmaktadır. Kazan verimliliği, kullanılan yakıttan ötürü bozulabilir. Optimum yanma ve ısıtma koşulları düşünülerek kombiniz yeniden çalışır hale getirilir. Güvenlik ön plana alınarak yapılan kontroller ile arızalar erken tespit edilir ve zamanında düzeltilir. Operasyonel sistemler ve bileşenleri bir dizi işlemden geçirilerek kontrol edilir.

 Kombiler siz hissetmeseniz de renksiz, kokusuz ve zehirli gazlar yayabilir. Son yıllarda en çok ölüm haberi dünya çapında zehirlenmeler hep kombilerden meydana gelmektedir. Evde iç ısıtmada kullanılan Kombilerin tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra kullanılmaları son derece önemlidir. Sizin nasıl bir durumla karşılaşacağınızı bilememeniz normaldir. Bu durumda bizim servisimizi arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu durumda güvenlik gerekçesiyle düzenli olarak kombinizi bakıma almanız gerekmektedir. Bu hizmeti Protherm Kombi servisinden profesyonel olarak servis teknisyeni ve servis mühendisimizden alabilirsiniz

 

vaillant kombi servisi ile ilgili görsel sonucu

Ne zaman kullanılır nelere dikkat edilmelidir?

  Kombinizi evde olduğunuz ve uyanık olduğunuz zamanlarda kullanınız. Evde olmadığınız zamanlarda açık bırakmaktan kaçının. Düzenli bakımlarını mutlaka yaptırın. Düzenli bakım uzun vadede size hem maddi hem de manevi kazançlar sağlayacaktır. Hatalı bir kombiyi veya arızalı bir kombiyi görmezden gelirseniz sonucu ölümcül olabilmektedir. Web sitemizdeki kombi servisimizden hizmet alın hayatınızı kurtarın. Sağlıklı bir kombinin her zaman daha verimli olduğunu unutmayın. Kombinizi mutlaka düzenli olarak kullanın. Servisimiz kazanların tutukluluk yapmadığından emin olur ve her 15 dakikada bir denemeler yapmaktadır.

  Basınç kaybeden kombi kazanları basınç göstergesi sayesinde kontrol edilir ve manuel olarak düzeltmeler gerçekleştirilir. Hava sistemlerine ekstra yük bindirilmemesine özen gösterilir. Verimli çalıştığına dikkat edilir. Çünkü verimli çalışmayan kombiler hem tehlikeli hem de para israfından başka bir şey değildir. Kombiler özellikle göstergeli ise göstergeler üzerindeki uyarılar dikkate alınmalı ve en ufak bir uyarıda bile kombi çalışması durdurulmalıdır. Kombiniz bir dolap içerisinde ise ve dolapta başka yığılmalar söz konusu ise bu yığılmayı temizlemelisiniz. Vaillant Kombi Servisi olarak tesisatçımız, teknisyenimiz veya mühendisimiz tarafından yeterli havalandırma olup olmadığı konusunda size danışmanlık yapabilirler.

 [Özel Vaillant Kombi Servisi] Olan Firmamız  En Kaliteli Hizmeti Verebilmek İçin Daima Hazır Vaziyette Siz Degerli Müşterilerimizi Beklemekteyiz .Bize Ulaşın 

 0216 386 47 39 - 0216 355 27 85

 

 

 

Etiket Listesi

Vaillant Kombi Servisi - 0216 386 47 39 - Kombi Servisi - Ümraniye Vaillant Kombi Servisi - Maltepe Vaillant Kombi Servisi - Kartal Vaillant Kombi Servisi - Pendik Vaillant Kombi Servisi - Kurtköy Vaillant Kombi Servisi - Tuzla Vaillant Kombi Servisi - Kadıköy Vaillant Kombi Servisi - Feneryolu Vaillant Kombi Servisi - Acıbagdem Vaillant Kombi Servisi - Göstepe Kombi Servisi - Erenköy Vaillant Kombi Servisi - Suadiye Vaillant Kombi Servisi - Vaillant Kombi Servisi - Ümraniye Vaillant Kombi Servisi - Çekmeköy Vaillant Kombi Servisi -

Servis 216 - Kalite Güvencesi

Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombi Bakım Servisi - Kombi Tamir Servisi - İmmergas Kombi
Tepeören Buderus Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Siz De Kış Bastırmadan Kombi Bakımınızı Yaptırın Sıcak ve Sorunsuz
Dragos Buderus Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombinizi Emin Ellere Bırakın - 0216 386 47 39 -
Fikirtepe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Fikirtepe Bosch Klima Servisi Bosch marka, örneğin [buzdolabı,cam çanak,kombi kazan,
Tepeüstü Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Tepeüstü Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
Çayırova Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Çayırova Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
İdaltepe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
İdaltepe Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
İçerenköy Bosch Servisi - 0216 386 47 39
İçerenköy Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
Fenerbahçe Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Fenerbahçe Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan
Küçükyalı Bosch Servisi - 0216 386 47 39
Küçükyalı Bosch Klima Servisi Boschmarkasında Örnegin[ Buzdolabı, Camaşır Bulaşık,Kombi,Klima]Gibi alınan

Haber / Duyuru Panosu

Kombi arıza kodları - 0216 386 47 39
Ariston Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları Ariston Kombi 101 hata
Maltepe kombi servisi - 0216 386 47 39
Maltepe kombi servisi - 0216 386 47 39 Kombi bakım,
Kadıköy Kombi Servisi - 0216 355 27 85
Kadıköy Kombi Servisi - 0216 355 27 85 Kombi
Ariston Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Ariston Kombi Servisi - 0216 386 47 39 Evimiz
Buderus Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombinizi Güvenli Ellerde Bırakın - 0216 386 47 39
Baymak Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Profesyonel bakım ve onarım Kombi servisi - 0216 386 47
Bosch Kombi Servisi - 0216 386 47 39
Kombi kazan, ev, vb.) ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayan
Eca Kombi Servisi - 0216 386 47 39
ECA Kombi servisi - 0216 386 47 39 Ülkemizin en

Online Servis Formu


Ad Soyad

Telefon

Email

MesajServis Noktalarımız

ÖNERİ VE ŞİKAYET

Servis216

Sunduğumuz Hizmetlerle ilgili öneri veya şikayetlerinizi 0216 386 47 39 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya İletişim Formu'na yazarak  bize iletebilirsiniz.

ADRES MERKEZ

Adres: Erenköy Mah. Telli Kavak Sok. Beyaz Saray Apt. No:10 Dükkan 5 Kadıköy / İSTANBUL
Kroki için tıklayınız

EĞİTİMLİ TEKNİK KADRO

Servis216 Servis ekibimizde bulunan tüm personelimiz, firmamız tarafından belirli dönemlerde eğitime tabi tutularak, güvenlik ve kalite standartlarını güncel bir şekilde takip eder.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Verdiğimiz hizmet kalitesinin en önemli ayağını müşteri memuniyeti oluşturmaktadır. Personelimiz bu bilinçle hizmet sunmaktadır.